toya next ön istek topluyor

toya next ön istek topluyor

basın ekspres’te bi ismim ileri,

farklı bi proje:

toya next ön istek topluyor

yatırımcılarına üst kar ve daire sahibi yaptıklarının yaşamına önem kazandıran toya gayrimenkul, istanbul’un ilk cazibe merkezi basın ekspres yolu’nda, ileri hayat konsepti toya next ıle ceşitli bi projeye başlıyor.

toya next, konumdan mimariye, teknolojiden konfor ve sosyal yaşamaya kadarr daha güzel bi hayat icin her ayrıcalıkları bir bi konsept altında toplamasının yanı sıra; sunduğu yatırım değeri ıle de müşterilerinin yarınlarına güven katıyor.

kalite, estetik, çevrecilik, güvenlık, konfor, modernlik ve teknolojiyi bi araya toplayan hayat projeleri ıle gayrimenkul sektöründe fark oluşturan toya gayrimenkul,  toya next’te mimarisine,  satış stratejilerine, pazarlama projelerine, reklamlarına kadarr adranalin doludur. ve iddialı sürprizler planlıyor.

istanbul stratejik planı’nda prestij faliyet alanı ve merkezi çalışma alanı olarak tanımlanan,  gayrimenkul dünyasının, önümüzdeki günlerde yatırımda en fazla kar getirecek semt ve çalışma dünyasının ilk merkezi olarak öngördüğü basın ekspres’te;  üç blok konut ve cadde alışverişine imkan sağlayan ticari bi bloktan oluşacak  toya next, özgün ve huzur veren çevre peyzajı, sosyal tesisleri ve yaşamaya zeki çözümler üreten vip mimarisi ıle bölgenin en sinem projesi olmaya hazır.

yatırımcıların şimdiden alaka gösterdiği toya next icin talepler, www.toyanext üstünden toplanmaya başlamıştı.. 

konum hakkında: atatürk havalimanı, yapım çalışmaları devam etmekte 3. havalimanı, kongre merkezleri ve fuar alanlarına yakınlığıyla dikkatleri üstünde çeken basın ekspres ve güneşli son yıllarda fazla sayıda konut, pansiyon ve büro yatırımlarına daire sahipliği yapıyor.e-5, tem, ve sahil yolunu birbirine tutan bi kavşak noktası yaratan ve kuzey marmara otoyolu’na da bağlantısı olan bölge, metro ve raylı sistem projeleriyle istanbul’un en ulaşılabilir bölgelerinin arasında alan alıyor.

daha çok bilgi için:            

forte irtibat danışmanlığı – 0 212 263 51 41
simay yeral – [email protected] .tr

Bir önceki yazımız olan burs ve kredi başvuruları yarın sona erecek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yorumlar