Survivor 2016’da adalar ne zaman birleşecek?

Survivor 2016’da adalar ne zaman birleşecek?

Survivor 2016’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Tam olarak tarihinin belli olmadığı birleşme partisinin adada belli bir yarışmacı sayısının kalmasının ardından gerçekleşecek. Adalarda toplam 12 kişi kaldığında birleşme partisi yapılacaklar. Nisan aylarının sonunda yada Mayıs ayının başında birleşme partisinin gerçekleşmesi bekleniyor. Bireysel oyunlara geçilecek olan birleşme partisinin ardından adalardaki dengeler nasıl değişecek merak ediliyor.

Merakla beklenen birleşme partisinin haberini ise Acun Ilıcalı, bu hafta dokunulmazlık oyunu öncesi açıklanması bekleniyor. Peki Survivor 2016’da neler oluyor? Geçtiğimiz hafta kim elendi? Ayrıntılar ve yeni gelişemeleri haberimizden takip edebilirsiniz…

Survivor‘dan bu hafta elenmesiyle herkesi şaşırtan Yılmaz Morgül, takım arkadaşı Atakan’a çok sert sözlerle eleştirdi. Yılmaz Morgül‘ün adının açıklandığı anda ise Nagihan ve Tuba Özay büyük bir şok yaşadı.  Survivor’da yapılan oylama sonucunda Yılmaz Morgül en az oyu alarak vedaya etti. Yılmaz Morgül’ün elenmesi şaşkınlık yarattı.

Bir önceki yazımız olan NASA'dan Eroğlu'na tahmin yanıtı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yorumlar